• baner CCMODE
Drukuj

Standard Common Criteria

Super User. Opublikowano w Standard Common Criteria

Standard Common Criteria (ISO/IEC 15408) dotyczy konstruowania i oceny produktów informatycznych (sprzętu, oprogramowania, w tym układowego) oraz zbudowanych z nich systemów informatycznych, które posiadają jakiekolwiek zabezpieczenia swych funkcji użytkowych. Zabezpieczenia te cechują się uzasadnionym zaufaniem, co oznacza, że skutecznie przeciwstawiają się występującym zagrożeniom.

Drukuj

Międzynarodowe konferencje ICCC

Super User. Opublikowano w Standard Common Criteria

International Common Criteria Conference (ICCC) – odbywająca się każdego roku międzynarodowa konferencja na temat standardu Common Criteria jest ważnym wydarzeniem, w którym mogą uczstniczyć wszyscy zaangażowani w rozwój, ocenę i certyfikację zabezpieczeń informatycznych, m.in. laboratoria oceniające i jednostki certyfikujące, eksperci odpowiedzialni za opracowywanie polityk bezpieczeństwa, konstruktorzy produktów z wbudowanymi zabezpieczeniami.

Więcej na temat ICCC na stronie https://www.commoncriteriaportal.org/iccc/

O nas

Instytut Technik Innowacyjnych EMAG jest instytutem badawczym zajmującym się kompleksowym opracowywaniem oraz wdrażaniem nowoczesnych urządzeń, systemów oraz technologii.

Kontakt

emag-logo

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Technik Innowacyjnych EMAG 
40-189 Katowice, ul. Leopolda 31
tel. + 48 (32) 2007-805,
e-mail: ccmode@ibemag.pl

 

 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla